Jak sladit kabelku O bag k běžným outfitům

19. září 2019

Jak sladit kabelku O bag k běžným outfitům?

Jak sladit kabelky O bag s vašimi outfity? Snadno! Možná si občas říkáte, že by se vám tato skvělá plastová vychytávka hodila, ale obáváte se, že byste ji nedokázaly sladit se svým šatníkem? Chyba! V tomto článku vám poradíme, jak na to. Jak tedy sladit kabelku O bag s vašimi outfity? V první řadě nezapomínejte na to, že si jednotlivé komponenty můžete libovolně obměňovat. O Bag k outfitům

Módní značku O bag určitě už všichni dobře znáte, je nám to jasné, proto jste asi tady a není se čemu divit. Tato revoluční italská značka totiž představuje unikátní kabelky, vyráběné z plastového materiálu EVA, který je nejen odolný a lehký, ale snadno kombinovatelný s ostatními materiály. Jako je například koženka, lano, plast, kov, nebo třeba plátno. Hlavní vychytávkou je také to, že si své kabelky O bag můžete sestavovat podle vlastní fantazie.

Kabelku O bag, byť se jedná o plastový materiál, sladíte zkrátka a dobře ke všemu. Je jedno, zda zvolíte sportovní, elegantní, volnočasový, nebo business outfit. Mrkněte na video a inspirujte se.

DifferentTV: Jak sladit kabelku O Bag s Vaším outfitem

Nechte se okouzlit kabelkami OBAG na DIFFERENT.CZ