Kabelky O bag – nové barvy, nové tvary

31. leden 2020

O bag je plastová kabelková láska. Na tom se asi shodneme. A protože doba neustále postupuje dopředu, módní trendy se vyvíjí a O bag rozhodně nezůstává pozadu. Letošní rok přinesl spoustu nových barev a pár zajímavých tvarů, které by ve vaší O bag sbírce neměly chybět. Kromě klasických těl Standard a Mini, můžete vybírat z menších provedeních, jako O Brush a to v nových, krásných barvách. Pojďme si je představit. 

O Bag Standard

Klasický větší tvar těla O bag standard se letos proměnil do úplně nových krásných barev. Vybírat můžete například z těchto barev: Cobalto, Sangria, Mela, Melanzana, Verde Scuro, Coral nebo třeba Becco Doca a z mnoha dalších. Výhodou těchto barev je to, že se hodí ke všem držadlům a vnitřkům. Zkrátka fantazii se meze nekladou.O Bag STANDARD (modrá)

O Bag MINI

Praktické a stylové provedení? O Bag MINI = správná volba. Pokud je pro Vás typ těla STANDARD příliš a chcete něco menšího, zkuste sáhnout po MINI. A pokud jste si mysleli, že kabelka nemůže být roztomilá, jste na omylu. Stačí doplnit vhodným držadlem, stylovým outfitem a jste připraveni vyrazit.

O Bag MINI (červená)

O Brush

Tělo O Brush jistě znáte, jedná se o speciálně upravený povrch těla, které má hrubší povrch, ale od klasického těla se tak liší. Letošní kolekce přinesly i tělu O Brush krásné trendy barvy, jako je například Aqua, Albiccoca nebo Salvia,O Bag BRUSH (oranžová)