Plastová kabelka O Bag

4. červen 2019

Láska jménem O Bag

Nedílnou součástí každodenního života ženy je kabelka. Kabelky nosíme každý den, potřebujeme je prostě pořád. Ať už velké, malé, do ruky nebo crossbagy přes rameno. Základním módním předpokladem je, že kabelka by měla ladit s botami. A pokud máme několik párů bot, musíme mít zákonitě několik kabelek. Problém však nastává tehdy, když si ráno v rychlosti přehazujeme věci z jedné kabelky do druhé a zapomeneme na klíče nebo na peněženku. Proč kabelky střídáme a nenosíme pouze jednu, aby se nám takové nešvary nestávaly? Jednoduše chceme být ,,in“ a chceme, aby náš outfit skvěle ladil.

A tak je tady O bag. Revoluční řešení našich každodenních problémů se zapomenutými věcmi. Představte si kabelku, kterou si sami sestavíte a její jednotlivé části můžete různě měnit, přičemž vnitřní tašku na vaše drobnosti můžete jednoduše přesunout z jednoho těla do druhého a vaše peněženky, klíče, mobily a jiné nemusíte neustále přesouvat. Řeč je o italské značce OBAG, která představuje kabelky, z nichž si díky různým stylovým držadlům, vnitřních tašek a několika barevných odstínů těl, můžete vytvořit vaši kabelku snů.

Kabelky O bag jsou vyrobeny ze silikonového materiálu, který je velmi kvalitní. Jsou tedy snadno, lehké, měkké, omyvatelné a při tom vypadají stylově a luxusně. Kabelku O bag si můžete sestavit podle svých představ. K tělu kabelky můžete každý den měnit držadla nebo k držadlům těla. Existuje několik druhů držadel – provazové, koženkové nebo kožené. Ale také různé tvary těl – Standard, Mini, O chic, O basket, O moon, O swing, O´50 atd… Manipulace s kabelkou je velice jednoduchá a rychlá.

Nebojte se trochu experimentovat a vyberte si příslušenství podle svých představ, poté už můžete doplňky či barvy těl jednoduše měnit. Kabelka O bag je opravdovým módním trendem. Ať už vyrazíte nakupovat, do práce, do školy nebo na pláž, budete stylové.O Bag BRUSH (limetková)