O BAG - trendy barev 2019

18. únor 2019

Italská značka plastových kabelek O Bag je známá už po celém světě. Pojďme si jednoduše přiznat, že O Bag je pro většinu z nás závislost. Že kromě několika odstínů stejných tvarů, máme, v naší sbírce, radost z každého nového kousku. O Bag má jednu obrovskou výhodu, kabelky si totiž můžeme sestavovat sami, podle své fantazie a svou sbírku neustále rozšiřovat.  Jaké barvy a tvary teď nejvíce ,,frčí“? To se dozvíte v tomto článku.  

Aktuálním módním trendem jsou všechny odstíny žluté. A tak není divu, že aktuální top barvou je Curry. Věřte, že touto barvou oživíte všechny outfity, bez ohledu na sladění barev na sobě, ať už půjdete v monochrome stylu, nebo pestrobarevné.O Bag tělo (curry)

Pojďme si ale představit také zajímavé tvary těl kabelek O Bag. Jsou jimi O Square, O´50 nebo třeba Urban a Twist. O Twist není jen kabelka na pláž, ale i na běžné nošení. Rozhodně vás nadchne maximalistický tvar Urban, který sladíte třeba i k business stylu. V neposlední řadě si zaručeně zamilujete i oválný tvar
O´50 nebo naopak hranatý batůžek O Square.Kabelka O´50 (vínová)

Kabelky O Square